KONTROLNÍ A TŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK, POMOCNÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Personal Automotive s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - kontrolní a třídící pracovník, pomocný pracovník ve výrobě.

POŽADUJEME: - minimálně SO s výučním listem - manuální zručnost, praxe v oboru výhodou - VZV a ŘP průkaz výhodou - dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje - ochotu pracovat na směny - SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit) - SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP NÁPLŇ PRÁCE: kontrolní a třídící nebo pomocné práce pro automobilový průmysl v Liberci a okolí NABÍZÍME: - možnost dlouhodobé spolupráce - korektní jednání - zaškolení a pracovní oděv - možnost spolupráce na HPP/ DPP /DPČ - zajímavá pracovní příležitost s možností kariérního postupu V případně zájmu zajistíme ubytování v Liberci nebo svoz na pracoviště. Možnost nástupu ihned. V případě vašeho zájmu se registrujte na: kontakt/pro-uchazece

Společnost

Personal Automotive s.r.o.

Lokalita pracoviště

Newtonova 484, 463 12 Liberec 25 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personal Automotive s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personal Automotive s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému