Knihař/-ka na knihařských strojích

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost "dot. DesignStudio", spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - knihař/-ka na knihařských strojích.

Pro naši ofsetovou tiskárnu přijmeme schopného pracovníka na pozici knihař/knihařka. Požadujeme: * praxi minimálně 1 rok v polygrafii na obdobné pozici, ideálně zkušenost s prací na strojích typu řezačka, falcovačka, výsek, automatická linka na brožury V1, perforovačka a dalších *v případě vysoké manuální a technické zručnosti možnost zaškolení *pečlivost, spolehlivost, smysl pro odpovědnost a pracovitost. Nabízíme: *adekvátní platové ohodnocení + odměny *práci v příjemném kolektivu *pokrytí primárně ranní směny (6 - 14 hod) V případě zájmu zašlete kompletní profesní životopis ideálně s fotografií na kontakt. Následně se domluvíme na termínu pracovního pohovoru.

Společnost

"dot. DesignStudio", spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Hraniční 2255, 370 06 České Budějovice 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Knihař v oboru Vydavatelství, tisk a polygrafie
Alternativní názvy profese: Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti "dot. DesignStudio", spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost "dot. DesignStudio", spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému