Technický ředitel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EBS-HOLDING SECURITY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci obrany a bezpečnosti státu a požární ochrany - technický ředitel.

Místo výkonu práce: hl.m. Praha, Střední Čechy Kontaktní osoba: Képesová Karolína, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, od 9:00 - 15:00 hod. Požadujeme: - profesní znalost v v bezpečnostních službách Technický ředitel/ Praha, Středočeský kraj Nabízíme: odměny, služební telefon, služební auto, příspěvek na ubytování

Společnost

EBS-HOLDING SECURITY s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EBS-HOLDING SECURITY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EBS-HOLDING SECURITY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému