Pracovníci distribučního centra Amazon

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Randstad s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - pracovníci distribučního centra amazon.

Místo výkonu práce: Praha - západ Kontaktní osoba: Zoubková Petra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Světoznámý internetový obchod AMAZON opět nabírá a ve velkém! Hledáme pracovníky do distribučního centra v Dobrovízi u Prahy. Práce vhodná pro každého bez rozdílu pohlaví a věku! Co Vás čeká na pracovišti? - rozbalování a balení zboží - manipulace se zákaznickými zásilkami za využití nejmodernějších technologií - manipulace se zbožím vysokozdvižnými, paletovými a elektrickými paletovými vozíky - další pomocné skladové práce a spolupráce s ostatními odděleními S námi získáte: - 110 Kč/hod + bonus 10% + příplatky - Práce 4 dny v týdnu, 3 dny volna - Denní nebo noční směny buď od neděle do středy nebo od středy do soboty Co Vám ještě nabídneme: - Dlouhodobou spolupráci - Možnost týdenních záloh - Práce v novém čistém moderním prostředí - Týden dovolené navíc - Dotovaná strava na pracovišti - Svoz na směny a ze směny ZDARMA Co očekáváme od Vás? - Zájem o dlouhodobé zaměstnání - Ochotu pracovat na směny - Dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu - Trestní bezúhonnost Zavolejte nám ZDARMA na kontaktnebo pošlete životopis na kontakt.

Společnost

Randstad s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Randstad s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Randstad s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému