Údržbář - elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPRÁVA STÁTNÍCH HMOTNÝCH REZERV hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - údržbář - elektrikář.

Místo výkonu práce: hl.m. Praha Kontaktní osoba:Moravcová Ivana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt POŽADOVANÉ PŘEDPOKLADY: 1. Vzdělání: ÚSO, SO - technického směru, výhodou vzdělání v oboru elektro, podmínkou vyhl. č. 50/1978 Sb. (§ 6 nebo více) 2. Odborné předpoklady: Manuální zručnost, Uživatelská znalost práce na PC v prostředí Windows, MS Office (Word, Excel, Outlook). 3. Odborná praxe: min 5 let na obdobné pozici 4. Ostatní dovednosti: Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, komunikační schopnost, samostatnost, cílevědomost, flexibilita, schopnost rychlého zaučení, smysl pro týmovou práci, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz skupiny B. Údržba a opravy elektrických instalací, elektrických zařízení, provádění drobných údržbářských prací různého charakteru (např. drobné opravy nábytku, stěhování, instalatérské práce, zámečnické práce atd.) a dalších pomocných prací spojených s provozem objektů SSHR (údržba zeleně, úklid sněhu v zimních měsících…), řízení osobních a malých dodávkových vozidel.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPRÁVA STÁTNÍCH HMOTNÝCH REZERV výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPRÁVA STÁTNÍCH HMOTNÝCH REZERV o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému