Jsme na trhu už šest let a i když se neustále rozvíjíme a rosteme, tak naše hodnoty a vize jsou stále stejné. Měníme a určujeme směr v oboru internetové reklamy, zachováváme si osobní a férový přístup jak k zaměstnancům, tak k našim partnerům. Facebook ocenil naši práci tím, že nás jako jediné jmenoval svým partnerem pro střední a východní Evropu v oblasti reklamních technologií. Máme tak od nich všechny nové technologie a funkce k testování dříve než všichni ostatní.

Produktový developer - Pracuj na projektu, který sledují denně miliony lidí v celé střední Evropě.

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáme Produktového developera, který dokáže spojit programování a práci na rozvoji produktu.

Pracuj na projektu, který sledují denně miliony lidí v celé střední Evropě.


Hledáme Produktového developera, který dokáže spojit programování a práci na rozvoji produktu.


Dostaneš se k technologiím Facebooku a budeš přímo s Facebookem komunikovat. Tvoji práci budou sledovat statisíce lidí každý den. Budeš ovlivňovat také UX a vizuální stránku projektu. Tvoje slovo bude mít váhu.


Máme 6 lifestyle online magazínů a Facebook stránek, které chceme rozvíjet. Přijď nám představit svoji dosavadní práci a ukaž nám, že dokážeš posunout naše projekty na světovou úroveň. Pokud dokážeš být leadrem programátorského teamu a podaří se Ti dotahovat práci do konce s respektem k deadlinů, čeká na Tebe pohodová kancelář v centru Brna a všechno, co k ní patří.


Staneš se součástí firmy se systémem odměn formou stravenek, snídaní, kurzů AJ, pravidelných teambuildingů a piv, možnosti zvýhodněných mobilních tarifů a nákup elektroniky. Samozřejmostí jsou proplacené přesčasy a odměny za pracovní nasazení nad rámec.


Troufáš si? Tak pošli CV/LinkedIn a ukázky svojí práce (včetně kódu) na tk@ b.cz

Společnost

Business Factory s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 51-100 zaměstnanců

Lokalita pracoviště


Milady Horákové 13, 60200 Brno (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Media, reklama a PR
Profese: Produktový developer
Alternativní názvy profese: Programátor

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Business Factory s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Business Factory s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému