Montážní pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost REAL JOB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - montážní pracovník/ce.

z: 22.7.2016. a: 8.11.2016. Náplňí Vaší práce bude jemná montáž kabelových svazků ( zaučíme Vás ) -práce je v čistém a klidném prostředí Nabízíme : -nadstandartní platové ohodnocení a bonusy ( 13.plat, BONUS 500kč za přesčasovou směnu, příplatek za přesčasovou směnu 50%, noční směnu 15%, individuální bonus dle Vašeho osobního výkonu, týmový bonus za efektivitu ) -výplatní termín 15. každý měsíc, nástup ihned nebo dle dohody -dotováná firemní autobusová doprava z Rožnova a Frenštátu -až 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné 40kč/den Info. osobně každé pondělí od 9 do 11 hodin na adrese Revoluční 543/48 v Novém Jičíně (naproti firmě TONAK a.s.)

Společnost

REAL JOB s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslový park 304, 742 21 Kopřivnice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 500 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti REAL JOB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost REAL JOB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému