Operátor/ka výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Weldhunters s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - operátor/ka výroby.

Místo výkonu práce: Na Rovince 895, Ostrava - Hrabová V případě zájmu volejte PO - PÁ 9-15 hod. nebo pište na e-mail. -Podnik zabývající se výrobou karoserie vozidla Náplň práce: - práce u poloautomatických robotů, - vkládání a vybírání plechových dílů ze stroje - čištění a přemísťování hotových výrobků, - dovoz komponentů ke stroji Požadujeme: - pravidelnou docházku - manuální zručnost - praxe na obdobné pozici-výhodou - min. středoškolské vzdělání nebo výuční list Nástup ihned, docházkové bonusy a osobní prémie HPP na dobu určitou, s možností prodloužení smlouvy.

Společnost

Weldhunters s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 895, 720 00 Ostrava 20 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 500 - 20 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

29.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Weldhunters s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Weldhunters s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému