montér klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KLIMA - ELEKTRON s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - montér klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel.

Kontakt: předem telefonicky 6.45 - 15.30 hod., e-mailem: kontakt Požadovaný profil: -Vyučen v oboru chlazení, elektro , MaR, /SŠ vzdělání -Znalost čtení stavebních a technických výkresů výhodou -Praxe v montáži klimatizací a tepelných čerpadel výhodou -Samostatnost, zodpovědnost vítána -Držitel platného osvědčení Vyhl. 50/78Sb. – výhodou, Vaše klíčové činnosti: -Montáž klimatizačních jednotek -Montáž tepelných čerpadel – technologie vzduch-voda Pracovní doba: 6.45 - 15.15 hod. Nabízíme Vám: -Dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti -Příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště -Finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis dle specifikace pozice na níže uvedenou adresu, nebo nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech.

Společnost

KLIMA - ELEKTRON s.r.o.

Lokalita pracoviště

Strahovská 170, 360 01 Karlovy Vary 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KLIMA - ELEKTRON s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KLIMA - ELEKTRON s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému