Administrativní podpora manažera obchodu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jan Bárta hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - administrativní podpora manažera obchodu.

Kischova č.p. 1732/5Nusle Bárta Jan, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce administrativní podpora manažera obchodu Komunikace a rozvoj vztahů s klienty Komunikace s obchodním týmem. Správa klientů Nadstandardní platové ohodnocení. Práce pro stabilní společnost. pracovní benefity. Přátelský kolektiv. Po zapracování možnost home office. požadavky: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou. Samostatnost i práce v týmu, spolehlivost a zodpovědnost. Znalost PC - MS Word, Excel, Outlook. Dobré komunikativní schopnosti. V případě zájmu prosím o zaslání CV na emailovou adresu: kontakt

Společnost

Jan Bárta

Lokalita pracoviště

Kischova 1732, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 26 000 - 34 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Bárta výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Bárta o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému