asistent/ka při expanzi - polský/á rodilý/á mluvčí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kokiska s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka při expanzi - polský/á rodilý/á mluvčí.

Kontakt: e-mailem: kontakt osobně: pouze mezi 9.00 - 16.00 hod. Naše společnost se zabývá provozem internetového obchodu kontakt. Na trhu fungujeme již sedm let a jsme stabilním zaměstnavatelem. V současné době hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni pro správu a rozvoj polské mutace fungující na Polském trhu. Požadavky: Aktivní polský jazyk slovem i písmem - ideálně rodilý (-á) mluvčí. Dobrá znalost českého jazyka. Práce s PC + internet. Alespoň základní znalost on-line marketingu výhodou. Mít zájem růst s firmou a podílet se na úkolech při expanzi do zahraničí (překlad produktových popisů, z hlediska obsahu se podílet na tvorbě webu, jednání s marketingovými agenturami a partnery v polském jazyce, mapování polskétho trhu na internetu). Proaktivní přístup a samostatnost Pracovní doba: 8.30 - 16.30 hod. Hlavní pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti. Jsme schopni zajistit i ubytování. Nabízíme: Potenciální karierní růst Podílení se na novém projektu Zázemí stabilní firmy s obratem v řádu desítek milionů ročně. Flexibilní pracovní doba Služební notebook Možnost částené práce z domova Zaměstnanecké výhody: motivační program odměn, mobilní telefon, notebook.

Společnost

Kokiska s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sadov 3, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kokiska s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kokiska s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému