montér vzduchotechniky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KLIMA - ELEKTRON s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici - montér vzduchotechniky.

Kontakt: předem telefonicky 6.45 - 15.30 hod., e-mailem: kontakt Požadovaný profil: -Vyučen v oboru/SŠ vzdělání -Znalost čtení stavebních a technických výkresů -Praxe v montáži vzduchotechniky, klempířské a zámečnické práci výhodou -Komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu -Samostatnost, zodpovědnost -Svářečský průkaz výhodou, kurs pro výškové práce výhodou Pracovní doba: 6.45 - 15.15 hod. Vaše klíčové činnosti: -Montáž vzduchotechniky -Zodpovědnost za montážní skupinu (1 – 2 pracovníci) -Výroba nestandardních komponentů z plechu (úprava potrubí, přizpůsobení vzduchotechnických profilů,…) -Klempířské a zámečnické práce Nabízíme Vám: -Dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti -Příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště -Finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis dle specifikace pozice na níže uvedenou adresu, nebo nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech.

Společnost

KLIMA - ELEKTRON s.r.o.

Lokalita pracoviště

Strahovská 170, 360 01 Karlovy Vary 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní stavební technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KLIMA - ELEKTRON s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KLIMA - ELEKTRON s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému