Prodavač/ka potravin v pultových prodejnách v Ostravě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEVAL spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka potravin v pultových prodejnách v ostravě.

Hledáme pracovníka na pozici PRODAVAČ/ka pečiva a potravin do pultových prodejen v Ostravě. V případě zájmu pošlete prosím nejdříve životopis na kontakt a uveďte pozici, o kterou máte zájem. POŽADUJEME: Bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost a zdravotní způsobilost. NABÍZÍME: Perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě, zázemí stabilní společnosti, dobrý pracovní tým a pracovní prostředí, odpovídající mzdové hodnocení a zaměstnanecké benefity. Práce na plný pracovní úvazek. Dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny), ranní směny od časných ranních hodin. Praxe výhodou.

Společnost

SEVAL spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na Fojtství 1558, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEVAL spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEVAL spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému