údržbář/seřizovač strojů a zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VAGONKA INTERIORS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - údržbář/seřizovač strojů a zařízení.

Z:21.7.2016. Místo výkonu práce: Na Vyhlídce 836, Studénka - Butovice.Náplň práce:údržba strojního parku, seřizování strojů a nástrojů, údržbářské práce. Požadujeme: praxi na pozici mechanik strojů a zařízení nebo dokončené studium v oboru (vhodné i pro ABSOLVENTY-ZAŠKOLÍME), znalost strojní problematiky v provozech, cit pro přesnost. Více informací o nabízené pozici na kontakt/pracovni-mista/vyroba/. V případě zájmu kontaktujte pana Františka Urbánka, telefonicky kontakt, e-mailem: kontakt nebo osobně na adrese: Na Vyhlídce 836, Studénka - Butovice v Út a Čt od 6:00 - 14:00.

Společnost

VAGONKA INTERIORS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Vyhlídce 836, 742 13 Studénka 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 500 - 20 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VAGONKA INTERIORS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VAGONKA INTERIORS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému