Řdič, mechanik skupiny C, CE, strojník -obsluha kolového rypadla nakladače VOLVO BL 71plus

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Odpady Jelínek s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řdič, mechanik skupiny c, ce, strojník -obsluha kolového rypadla nakladače volvo bl 71plus.

Místo výkonu práce: Chuderovská č.p. 30, Božtěšice, Ústí nad Labem. Působnost a výkon prace na území ČR. Náplň práce: Obsluha a péče o svěřené speciální nákladní vozidlo, speciální kolový nakladač Zemní a výkopové, ostatní mechanizační práce s kolovým nakladačem VOLVO BL71plus Dopravy stavebního materiálu, specifických jednotlivých celků k jednotlivým zákazníkům S tím související konkrétní mechanické práce na stavbách Více zde: kontakt/volna-mista/strojnik-obsluha-koloveho-nakladace-volvo-bl71plus/ Požadavky: " řidičský průkaz skupiny C, E , Průkaz strojní pro kolové nakladače " jeřábnický průkaz " profesní průkaz , zpráva o výsledku dopravně psychologického vyšetření -psychotesty " Praxe, zkušenosti s Ramenovým nakladačem, Velkoobjemovými kontejnery, Hydraulickým jeřábem-rukou, výhodou nikoliv podmínkou " fyzickou zdatnost, mechanické dovednosti pro údržbu a obsluhu NA vítány " samostatnost, spolehlivé jednání, solidní přístup k práci, ke stroji a technice NA " znalosti v odpadovém hospodářství, znalosti při výkonu nákladní dopravy a likvidace odpadu jsou podmínkou Kontakt : telefonicky nebo na uvedený e-mail.

Společnost

Odpady Jelínek s.r.o.

Lokalita pracoviště

Chuderovská 30, 403 40 Ústí nad Labem 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • obsluha stavebních strojů

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Odpady Jelínek s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Odpady Jelínek s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému