Svářecí inženýr, technolog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Step TRUTNOV a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači - svářecí inženýr, technolog.

SVÁŘECÍ INŽENÝR, TECHNOLOG Požadujeme: VŠ strojírenského (technického) zaměření certifikát IWE znalost technologie a materiálů praxe ve strojírenské výrobě a v oblasti svařování znalost zákonů, vyhlášek a předpisů souvisejících s vykonávanou prací práce na PC (MS Office) zodpovědný přístup k práci, samostatnost, důslednost anglický jazyk výhodou Nabízíme: zázemí stabilní společnosti mzdové ohodnocení dle kvalifikace a praxe, prémie školení a další vzdělávání zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění) nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou Náplň práce: příprava a organizace výroby dle ISO 9001 sestavování a schvalování plánu svařovacích postupů a výroby kontrola dodržování předepsaných postupů návrhy na zajištění technologie – strojů a zařízení analýza efektivity výroby a provozu řešení reklamací Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojštění

Společnost

Step TRUTNOV a.s.

Lokalita pracoviště

Horská 695, 541 02 Trutnov 4 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Step TRUTNOV a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Step TRUTNOV a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému