Bezpečnostní technik ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SCB Foundry, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií - bezpečnostní technik ve výrobě.

Hlavní náplň práce: • seznamování zaměstnavatele s požadavky právních a technických norem na zajišťování úkolů v oblastech BOZP a PO a sledování změn předpisů • řízení rizik v oblasti BOZP, návrhy na opatření a zlepšování • komplexní kontrolní činnost v oblasti BOZP a PO v rámci všech činností provozovaných společností • vedení předepsané dokumentace v oblasti BOZP a PO, tvorba vnitřních předpisů a jejich aktualizace • vyšetřování příčin pracovních úrazů a mimořádných událostí vč. vedení jejich agendy • provádění školení zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců o BOZP a PO • spolupráce s externími dodavateli v oblasti BOZP a PO • komunikace s orgány státní správy v oblastech BOZP a PO (IBP, KHS, HZS) Požadujeme: • VŠ/SŠ vzdělání (technického směru výhodou) • praxe na podobné pozici min. 3 roky • platná kvalifikace OZO v prevenci rizik BOZP dle zákona č.309/2006 Sb. • platná kvalifikace minimálně technik požární ochrany dle zákona č. 133/1985 Sb. • znalosti právních a technických norem pro oblast BOZP, PO • znalost požadavků normy OHSAS 18001 • práce s PC (MS Office) • znalost anglického jazyka výhodou, znalost ruského jazyka výhodou • dobré komunikační schopnosti, flexibilita

Společnost

SCB Foundry, a.s.

Lokalita pracoviště

Okružní 1, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Bezpečnostní technik v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SCB Foundry, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SCB Foundry, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému