Výrobní dispečer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASTRA MOTOR spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici dispečeři strojírenské výroby - výrobní dispečer/ka.

První kontakt telefonicky kdykoliv nebo e-mailem Neumíte si zorganizovat ani váš vlastní čas? Nechce se vám s nikým mluvit? Tak to vás nechceme! Protože my hledáme rozené organizátory s komunikací v malíčku na pozici dispečer výroby! Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich. Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 15 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené - mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho. kontakt Náplň práce: Sestavování operativních plánů výroby s důrazem na optimalizaci výrobních kapacit a termínů výroby Kontrola dodržování operativního plánu Úprava operativního plánu a jeho koordinace s ostatními odděleními firmy Zpracování provozní dokumentace, výkazů a evidence Práce s informačním systémem QI - klíčový uživatel Práce s programy MS Office (Excel, Outlook, Word) - pokročilá znalost Práce a součinnost při zvyšování produktivity a efektivity práce Pravidelné školení a Workshopy Co nabízíme: Stabilní a zajímavou práci Seberealizaci a osobní rozvoj Nadstandardní pracovní prostředí Špičkové technologie Zajištěné stravování Bonusový motivační program Skvělý kolektiv a spousty výzev! Co požadujeme: Schopnost organizovat a řídit procesy výroby včetně některých kooperací Technická zdatnost ve strojírenství, znalost strojírenských technologických postupů, znalost čtení výkresové dokumentace Zkušenosti s podobnou pozicí ze strojírenské firmy zaměřené spíše na kusovou a malosériovou výrobu Znalosti práce s PC (IS, MS OFFICE) na pokročilé úrovni, znalosti IS QI velkou výhodou Zkušenosti s LEAN PRODUCTION velkou výhodou Logické myšlení Vysoká spolehlivost, samostatnost a přirozenou autoritu Vyšší odborné nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou strojírenského směru Řidičský průkaz skupiny B

Lokalita pracoviště

Firemní 703, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Technici dispečeři strojírenské výroby

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASTRA MOTOR spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASTRA MOTOR spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému