Kontrolní dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZKL Brno, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontrolní dělník.

Náplň práce: - zpracování zápisu o vadách výrobků - výrobní kontrola jakosti - kontrola funkce a úplnost výrobku - kontrola součástí předepsané výrobní dokumentací Požadujeme: - vyučen v oboru (strojírenství/kovovýroba) výhodou - možnost zapracování - manuální zručnost - čtení výkresové dokumentace výhodou - zkušenosti s měřením výrobků výhodou Nabízíme: - práci v rostoucí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí - odpovídající finanční ohodnocení - perspektivu profesního růstu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování a investiční životní pojištění - sick days Kontakt: RNDr. Irena Holoubková, kontakt, kontakt

Společnost

ZKL Brno, a.s.

Lokalita pracoviště

Trnkova 2969, 628 00 Brno 28, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 500 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZKL Brno, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZKL Brno, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému