uklízeč/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní a mateřská škola ANGEL v Praze 12 hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - uklízeč/ka.

místo výkonu práce: Angelovova 3183/15Modřany V období prázdnin tj od 1.7.2016 do 31.8.2016 zanechte prosím na sebe (zájemce)kontakt na recepci tel. kontakt, vedoucí p. Novotný se Vám obratem ozve. Případně je možné posílat životopis či zájem o práci na email: kontakt nebo kontakt Pracovní poměr první rok na dobu určitou, po roce prodloužení na neurčito. Pracovní doba dle dohody s vedoucím. Nabízíme stravování, možnost čerpat příspěvek z FKSP.

Společnost

Základní a mateřská škola ANGEL v Praze 12

Lokalita pracoviště

Angelovova 3183, 143 00 Praha 412 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pokojská v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 440 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní a mateřská škola ANGEL v Praze 12 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní a mateřská škola ANGEL v Praze 12 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému