POMOCNÝ PRACOVNÍK VE STRAVOVÁNÍ - ÚKLID

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Technická univerzita v Liberci hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - pomocný pracovník ve stravování - úklid.

CHARAKTERISTIKA: Pomocné a úklidové práce pro výdejnu Menza Harcov, Liberec, provádí úklid určených pracovních ploch a náčiní, v případě potřeby provádí i ostatní práce spojené s provozem menz, dodržuje hygienické a bezpečnostní směrnice. DOVEDNOSTI: platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost, fyzická kondice výhodou. VZDĚLÁNÍ: Základní vzdělání, popř. výuční list, praxe ve stravovacím provozu a provozu hromadného stravování výhodou. PRACOVNÍ POMĚR: 100% úvazek, mzdová třída B2 dle vnitřního mzdového předpisu, pohyblivý osobní příplatek dle aktuálního výkonu, jednosměnný provoz. NÁSTUP: 1.10.2016, příp. dle dohody. Strukturovaný životopis doručte e-mailem (kontakt) nebo osobně na výše uvedenou adresu. Volné místo je od 20.09.2016 zveřejněno na úřední desce TUL. Bližší informace Vám poskytne Ing. Anna Pugnerová, vedoucí menzy Harcov TUL tel: kontakt, mobil tel: kontakt.

Lokalita pracoviště

17. listopadu 587, 460 15 Liberec 15, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Technická univerzita v Liberci výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Technická univerzita v Liberci o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému