Asistenti pro zahraniční nákup

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BRD COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci zahraničních vztahů - asistenti pro zahraniční nákup.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00, Bavorská č.p. 856/1 Kontaktní osoba: Fráňová Michaela, e-mail: kontakt Tvorba objednávek Písemná a telefonická komunikace se zahraničními dodavateli ve vietnamském jazyce, znalost angličtiny výhodou Zpracovávání reportů o dojednaných cenách Vyhledávání nových produktů Kontrola a vyhodnocování kvality produktů

Společnost

BRD COMPANY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bavorská 856, 155 00 Praha 515 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.1.2018
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BRD COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BRD COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému