Strojní zámečník - pracovník strojní montáže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SINOP CB a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů - strojní zámečník - pracovník strojní montáže.

Náplň práce: výroba jednotek průmyslového chlazení; zámečnické práce (vrtání, řezání, ohýbání kovových materiálů),letování, strojní montáž Požadujeme: vyučení v technickém oboru nebo praxe v oboru podmínkou, schopnost číst v technických výkresech výhodou Nabízíme: PP na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů, stravování možné na pracovišti. V případě zájmu zašlete životopis na email: kontakt

Společnost

SINOP CB a.s.

Lokalita pracoviště

Pod Stromovkou 205, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zámečník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Zámečníci strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SINOP CB a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SINOP CB a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému