Operátoři příjmu a výdeje zásilek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost REGENERSIS (Czech) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - operátoři příjmu a výdeje zásilek.

Společnost REGENERSIS s.r.o. zabývající se opravou velkokapacitní elektroniky hledá pro rozšíření vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR PŘÍJMU A VÝDEJE ZÁSILEK. Náplň práce: * Registrace elektronických zařízení a přístrojů k opravě do PC systému. * Vybavení výstupních dokumentů na expedici a zabalení zásilky k odeslání. * Jedná se o 90% práci na PC - na výrobní hale. Požadujeme: * SOU/ SŠ vzdělání * AJ/NJ - min. základní znalost - porozumění psanému textu - podmínkou. * Praxe na obdobné pozici - velkou výhodou * Uživatelská znalost práce na PC - PODMÍNKOU. * Zodpovědnost, přesnost v zadávání dat, schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup. Nabízíme: * Příjemné pracovní prostředí - super tým. * Zaměstnání v moderní nové společnosti. * Stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní akce. * Vstupní zaškolení. * Pracovní smlouva na rok, poté možnost prodloužení na neurčito. * Pracovní doba 8-16,30 hodin! V případě zájmu, pošlete své CV na email: kontakt. Těšíme se na Vás!

Společnost

REGENERSIS (Czech) s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod Dolní drahou 105, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 400 - 17 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti REGENERSIS (Czech) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost REGENERSIS (Czech) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému