Servisní technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost REGENERSIS (Czech) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - servisní technik.

Zabýváme se opravou elektroniky, jako jsou tablety, notebooky, základové desky, čtečky do skladu, scannery, apod. Máme působnost ve více jak 24 zemích po celé Evropě. Otevřeli jsme nový závod v průmyslové zóně v Krupce, na Teplicku v Ústeckém kraji. Spolupracujeme s významnými klienty z celé Evropy. Aktuálně hledáme kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK Tvojí náplní práce bude: * Diagnostika a následná oprava elektronických zařízení. Co očekáváme: * SOU/ SŠ (ideálně elektro - slaboproud, nebo mechanik opravář). * Předchozí zkušenost v obdobném pracovním zaměření - výhodou. * Zkušenost s opravami ze servisu nebo praxe jako servisní technik - výhodou. * Spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, schopnost týmové spolupráce, flexibilita. Co můžeme nabídnout: * Zajímavou práci v perspektivním oboru IT, elektroniky. * Zaměstnání v nové moderní společnosti, v mladém příjemném kolektivu. * Možnost profesního růstu, dáváme příležitost růstu Tvého potenciálu. * Půl roční odměny pro nejlepší zaměstnance, 5 týdnů dovolené, stravenky (80kč/den), firemní akce (Sportovní den, vánoční večírek, atd.). Po roce volání operátora zdarma. * Pracovní smlouva na rok, poté prodloužení na neurčito. * Vstupní zaškolení. * Pracovní doba: 7:00-15:30h. Staň se součástí našeho týmu, neváhej a zašli životopis na email: kontakt.

Společnost

REGENERSIS (Czech) s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod Dolní drahou 105, 417 42 Krupka 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti REGENERSIS (Czech) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost REGENERSIS (Czech) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému