mechanik autoskel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AUTOSKLO TEAM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - mechanik autoskel.

Kontakt: telefonicky, e-mailem: kontakt Hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici mechanik autoskel. Náplň práce: výměny a opravy autoskel na osobních, nákladních vozidlech a autobusech. Pracovní doba: 8.00 - 17.00 hod. Požadujeme: aktivní a svědomitý přístup k zadané práci, samostatnost, ochotu učit se novým věcem, manuální zručnost a časovou flexibilitu. Nabízíme: platové ohodnocení dle výkonu, firemní benefity, 13. plat

Společnost

AUTOSKLO TEAM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dalovická 201, 360 04 Karlovy Vary 4, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTOSKLO TEAM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUTOSKLO TEAM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému