Předák potravinářské výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nestlé Česko s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství - předák potravinářské výroby.

Náplň práce: - Vedení a rozvoj kolektivu cca 15 pracovníků v rámci přidělené směny (balení výrobků) - Převzetí a případné přenastavení výrobních procesů - Práce v interním systému společnosti (SAP) - Dohled na kvalitu balení výrobků - Příprava podkladů pro mzdy - Zodpovědnost za dodržování výrobních plánů, kontrola správného užívání ochranných prostředků, minimalizace nákladů - Reporting vedení výroby - Spolupráce napříč společností (logistika, údržba, kvalita a další) - Jedná se o směnný provoz - Místo výkonu práce - Olomouc - Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok Váš profil: - Předešlá praxe na pozici ve výrobě - Schopnost vést tým lidí - Znalost práce s PC, znalost SAP velkou výhodou - Organizační schopnosti, - Učenlivost, flexibilita, komunikativnost, schopnost týmové práce a práce pod stresem, pečlivost, spolehlivost a hlavně chuť na sobě pracovat Zaměstnanecké výhody: Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru: - Týden dovolené navíc - Příspěvek na dětskou výživu - Možnost nákupu výrobků Nestlé - Stravování za dotovanou cenu - Nápoje na pracovišti - Odměna dárcům krve - Podpora vzdělávacích aktivit - Příspěvek na sportovní aktivity - sportovní fond - Účast na akcích v programu Plus pro Vás od Nestlé - Masáže - Referrál (odměna za nábor) Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel): - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na životní pojištění - Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace - Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy Další výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr: - Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - Návratné bezúročné půjčky - Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Společnost

Nestlé Česko s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 900, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nestlé Česko s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nestlé Česko s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému