mistr výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Elektroporcelán a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - mistr výroby.

místo výkonu práce: Louny Co bude Vaše zodpovědnost? řídí a organizuje práci na výrobních střediscích zodpovídá za dodržování všech obecně platných předpisů /právní, mzdové/ zodpovídá za dodržování bezpečnostních a požárních předpisů na pracovišti zodpovídá za dodržení operativního plánu výroby Jaké schopnosti byste měl/a mít? Pečlivost, soustředěnost, komunikativnost Měření, čtení technických výkresů Efektivní komunikace a týmová spolupráce. Zodpovědnost za odvedenou práci a samostatnost. Schopnost pracovat systematicky i pod tlakem. Ochotu učit se nové věci a aktivně hledat řešení. Co byste měl/a umět a znát? Znalost práce na PC (základní znalost MS Office) ŘP B Zkušenost na obdobné pracovní pozici výrobního podniku vítána Výhledově dvousměnný provoz možnost prodloužení PP na dobu neurčitou stravování zajištěno, příspěvek na penzijní pojištění po zkušbní době kontakt: telefonicky po-pá od 8 do 14,00 hod na telč. kontakt,kontakt, emailem: kontakt, po telefoncké domluvě osobně na uvedené adrese

Společnost

Elektroporcelán a.s.

Lokalita pracoviště

Postoloprtská 2951, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elektroporcelán a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elektroporcelán a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému