administrativní pracovník, asistent obchodního oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Graphic Factory, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník, asistent obchodního oddělení.

Místo výkonu práce: Beranových 65, Letňany Uchazeči zašlou nejdříve životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu kontakt, poté budou pozvání na příjímací pohovor. Odpovíme všem. Náplň práce: Administrativní činnost, správa databáze klientů, komunikace s klienty, vyřizování e-mailů, sjednávání schůzek, podpora obchodního oddělení Požadujeme: Samostatnost, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem, týmovou spolupráci, uživatelskou znalost PC (World, Excel apod...), velice dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou) Uchazeči zašlou nejdříve životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu kontakt, poté budou pozvání na příjímací pohovor. Odpovíme všem. aktualizace inzerátu na základě emailu ze dne 15.9.2016 změna pracovní pozice z pracovníci v oblasti propagace a reklamy, obchodní referent na admin. pracovník, asistent OO, datum nástupu z 1.9.2016 na 1.10.2016, změna textu v poznámce (popis prac. pozice)

Společnost

Graphic Factory, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Beranových 65, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Graphic Factory, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Graphic Factory, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému