Vedoucí výrobního týmu kovárny (provoz Olomouc)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNEX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - vedoucí výrobního týmu kovárny (provoz olomouc).

Náplň práce: - zadávání a kontrola plnění výrobních úkolů dle stanoveného plánu - vedení evidence pracovní směny, plánování směn - kontrola účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů - kontrola pracovní a technologické kázně odepisování operací - kontrola dodržování BOZP, pracovního řádu a ostatních vnitřních směrnic Co po vás požadujeme: - min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření - zkušenost s vedením zaměstnanců ve strojírenství výhodou - dobrá znalost technologie strojírenské výroby - znalost čtení výkresové dokumentace - znalost práce na PC - výborné komunikační, organizační schopnosti samostatnost Co vám můžeme nabídnout: - stabilní a perspektivní zaměstnání - kariérní růst - dotované stravování v areálu společnosti - výkonové bonusy - další benefity V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: kontakt/cs/volne-pozice/unicov/zamecnik-provoz-unicov.

Společnost

UNEX a.s.

Lokalita pracoviště

Uničov 1032, 783 91 Uničov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNEX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNEX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému