vedoucí úseku řízení jakosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Elektroporcelán a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - vedoucí úseku řízení jakosti.

místo výkonu práce: Louny Popis pracovního místa : řízení svěřeného útvaru Řízení jakosti zajištění výběrových a kusových zkoušek izolátorů divize Louny dle příslušných norem, výkresů a dokumentace včetně příslušné evidence. zajištění zkušebních protokolů a atestů, spolupracuje s technologií při zavádění a zkoušení nových výrobků a zkušebních postupů. zajištění veškerých dalších zkoušek - mechanické, tepelné, zkoušky hmot a armatur, speciální kusové, ověřovací a spolehlivostní. Řídí pracovníky výstupní mezioperační a výstupní kontroly, laboratoří, uvolňuje výrobky na sklad a k expedici Spolupráce při řešení reklamací, zjišťování příčin a stanovení návrhů na opatření Jaké schopnosti byste měli mít : Vzdělání SŠ, VŠ obor elektro s praxí minimálně 5 let¨ Pečlivost, soustředěnost, komunikativnost Efektivní komunikace a týmová spolupráce Zodpovědnost za odvedenou práci a samostatnost Schopnost pracovat systematicky i pod tlakem Ochotu učit se nové věci a aktivně hledat řešení Co by jste měl umět a znát : Znalost práce na PC (MS Office) ŘP B Znalost AJ vítána Zkušenost na obdobné pracovní pozici výrobního podniku vítána možnost prodloužení PP na dobu neurčitou stravování zajištěno, příspěvek na penzijní pojištění po zkušbní době kontakt: telefonicky po-pá od 8 do 14,00 hod na telč. kontakt,kontakt, emailem: kontakt, po telefoncké domluvě osobně na uvedené adrese

Společnost

Elektroporcelán a.s.

Lokalita pracoviště

Postoloprtská 2951, 440 01 Louny 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elektroporcelán a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elektroporcelán a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému