Stavební elektromontér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - stavební elektromontér.

Pracoviště: Dlouhá č.p. 562/22, Olomouc. Místo výkonu práce: v oblasti Moravy, příp. Prahy. Nástup možný po dohodě. Požadujeme: - vyučení v oboru elektro - odborná způsobilost v elektrotechnice podle vyhlášky č. 50/78 Sb. § 6 - spolehlivost a odpovědnost - zdravotní způsobilost - praxe v oboru výhodou - čistý trestní rejstřík Nabízíme: - práci ve stabilní a perspektivní společnosti, jistota pravidelného příjmu - nástupní mzda 95 - 110,-Kč/hod. - zajištění a úhrada ubytování v případě práce mimo region - příspěvek na stravování a dopravu - 5 týdnů dovolené - možnosti vzdělávání - „KARTA PLNÁ SLEV“ - slevy sjednané u partnerských společností přímo pro naše zaměstnance - levnější volání pro vás a vaše blízké - náborový příspěvek ve výši 5 000,-Kč Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Lokalita pracoviště

Dlouhá 562, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 95 - 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému