Traktorista+práce s motorovou pilou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kestechnik, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - traktorista+práce s motorovou pilou.

Místo výkonu práce: práce v lese do 30 km od Rokycan. Náplň práce: práce v lese - přibližování dřeva Požadujeme: základní vzdělání, ŘP skupiny T, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost, zaměření na výkon. Podmínkou je vlastní doprava na místo výkonu práce a znalost práce s motorovou pilou v těžbě. (porážení, odvětvování, nahodilá těžba, lapáky). Těžba bude součástí práce. Nabízíme: platové ohodnocení od 10.900.- do 20.000,-Kč/měs. - odměna dle výkonu Pracovněprávní vztah pouze na dohodu o provedení práce. Kontak pouze telefonicky Po-Pá od 8.00 do 18.00: p. Kešner tel.: kontakt

Společnost

Kestechnik, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dobřív 448, 338 44 Dobřív, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Traktorista v oboru Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Alternativní názvy profese: Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 900 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kestechnik, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kestechnik, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému