Inženýr/ka konstruktér/ka elektronických zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RETIGO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - inženýr/ka konstruktér/ka elektronických zařízení.

Vyvíjíme a vyrábíme gastronomická zařízení. Přijmeme do týmu spolupracovníka na pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR/KA STROJNÍ CAD Engineer) Popis práce: vývoj velkokapacitních zařízení pro gastronomii návrhy a konstrukce součástí, sestav a modulů komunikace s dodavateli při pořizování vzorků, prototypů a jejich zkoušení, hledání vhodných racionalizačních opatření Požadujeme: VŠ strojní popř. SPŠ strojnická + praxe znalost 3D CAD podmínkou (PTC Creo výhodou) aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou praxe v konstrukci, zkušenosti v oblasti zpracování nerez oceli vítány konstrukční a analytické myšlení, samostatnost a zodpovědnost perspektivní zaměstnání v české firmě orientované na zahraniční trhy odborný růst a podporu pružnou pracovní dobu nadprůměrné platové ohodnocení firemní benefity moderní pracovní prostředí

Společnost

RETIGO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Láň 2310, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RETIGO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RETIGO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému