Technik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INTERBO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - technik/čka.

Místo výkonu: Ostrava Kontakt: emailem na kontakt Nápní práce je: Montáž a servis stínící techniky a jiných produktů z nabídky DIAMOND DESIGN Správa svěřeného vybavení a jeho údržba Zajištění subdodávek a tech. výpomoc obchodního týmu Požadujeme: Časová flexibilita, samostatnost Manuální zručnost a technické znalosti Řidičský průkaz skupiny B Dobré vystupování Znalost elektor silnoproud a slaboproud výhodou Nabízíme: Práci v malém kolektivu se zázemím velké značky Férový mzdový systém Moderní a příjemné zázemí a vybavení Školení a vzdělávání

Společnost

INTERBO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Brandlova 1685, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INTERBO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INTERBO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému