Obchodní zástupce pro firemní segment

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DP Com Tel s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce pro firemní segment.

Náměstí Přemyslovců č.p. 16/9Nymburk 2 kontakt: Poková Daniela, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Baví Vás obchod, komunikace s lidmi? Rádi navazujete a udržujete obchodní vztahy se zákazníky? Motivuje Vás úspěch? Pokud ano, pak je pozice retenčního obchodníka pro Vás to pravé. O2 Czech Republic a.s. spolupracuje v oblasti prodeje služeb stávajícím firemním zákazníkům s obchodními partnery. Takovým partnerem je i společnost DP Com Tel s.r.o., která hledá obchodníky pro okolí Náchod, Červený Kostelec, Jaroměř. Hlavním úkolem této pozice je udržet a navyšovat objem využívaných služeb a výnosů svěřených zákazníků ze segmentu SMB. Co bude vašim úkolem: o Péče o portfolio firem ve svěřeném regionu, jedná se o malé a střední firmy (SMB segment) o Zodpovědnost za celkové výnosy zákazníka o Prodej nových fixních, mobilních a ICT produktů a služeb stávajícím firemním zákazníkům společnosti O2 o Řešení požadavků zákazníka o Samostatné vedení obchodních jednání o Vytváření komplexních nabídek pro firemní zákazníky Požadovaný profil: o Příjemné a profesionální vystupování o Zkušenosti na pozici obchodního zástupce o Výborné komunikační schopnosti (prezentační a vyjednávací) o Silná orientace na cíl o Odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita o Znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) Co za to: o Spolupráci se silnou a stabilní společností o Smlouvu na HPP s naším obchodním partnerem o Odpovídající a motivační finanční ohodnocení (fixní částka + provize) o Řada firemních benefitů (služební automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, tablet, NB, atd.) o Školení a osobní rozvoj o Komplexní zaškolovací a tréninkový program O2 Czech Republic a.s.

Společnost

DP Com Tel s.r.o.

Lokalita pracoviště

Náměstí Přemyslovců 16, 288 02 Nymburk 2 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DP Com Tel s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DP Com Tel s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému