Obsluha balícího stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O.K. Oriens Karton s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - obsluha balícího stroje.

Místo výkonu práce: K Pískovně č.p. 108 Veselá 295 01 Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(8-18 hod.) nebo emailem: kontakt Náplň práce: - jednoduchá obsluha balícího stroje, který balí balíčky do smrštitelné folie (obsluha tlačítek, nastavení teploty a celistvosti sváru) - výměna rolí fólie - evidence hotových kusů a tvorba výkazu činnosti stroje za celou směnu - fyzicky nenáročné, ale práce ve stoje Požadavky: - technické myšlení a manuální zručnost - spolehlivost, pečlivost, profesionální přístup k práci - časová flexibilita - dvojsměnný provoz (6-14:30, 13:30-22) Nabízíme: - pracovní smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou - možný mzdový růst a osobní ohodnocení - příjemné prostředí a přátelský kolektiv Zaměstnanecké výhody: stravenky, zlevněný nákup výrobků od zaměstnavatele

Společnost

O.K. Oriens Karton s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Pískovně 108, 295 01 Mnichovo Hradiště (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O.K. Oriens Karton s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O.K. Oriens Karton s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému