Asistent ředitele

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STABIL ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent ředitele.

Preferujete různorodou činnost před stereotypní kancelářskou prací? Chcete se stále učit něco nového? Pojďte s námi budovat svoji obchodní kariéru! Pracovní náplň asistenta ředitele: - reprezentování společnosti na jednáních - připravuje smlouvy - mapování trhu a sledování konkurence - domlouvání schůzek - kancelářská činnost Co našemu asistentovi nabízíme: - fixní plat 15 000 Kč + bonusová složku odvislou od výkonu - mobilní telefon s firemním tarifem - firemní automobil - možnost osobního a profesního růstu - možnost zaškolení, prostor k sebezdokonalování Co od asistenta očekáváme: - organizační a analytické schopnosti - Příjemné a reprezentativní vystupování - Ochota cestovat - Zodpovědnost, spolehlivost - iniciativa - samozřejmostí je znalost práce na PC - vynikající komunikační, interpersonální a prezentační dovednosti - vynikající znalost MS Office Životopisy zasílejte na email kontakt STABIL ENERGY s.r.o.¨ Kollárova 2, Jihlava Tomáš Zabloudil, jednatel

Společnost

STABIL ENERGY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kollárova 2346, 586 01 Jihlava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STABIL ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STABIL ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému