Contract Specialist

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NonStop Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - contract specialist.

Místo výkonu práce: K Vinici č.p. 1256, Pardubice 2 e-mail: kontakt Popis pracovní činnosti: odpovědnost za včasné a správné zprocesování smluvních podkladů a veškeré dokumentace vztahující se ke kontraktorům, payrollu, komunikaci s klienty, kontraktory a úřady Řešení dotazů Administrativa Reporting interní kontrola kvality Komunikace s obchodním a finančním oddělením Požadavky a kvalifikace: Výborné komunikační schopnosti Plynulá znalost anglického a francouzského nebo německého jazyka (znalost dalšího cizího jazyka výhodou - italština, holandština) Zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí výhodou Zaměření na detail a kvalitu Prozákaznický přístup Pokročilá znalost počítačových programů (Word, Excel, PowerPoint) Ochota učit se novým věcem Týmový hráč Analytické myšlení Pracovní zkušenost z anglicky mluvící země výhodou Vzdělání: Vzdělání v oboru právo / mezinárodní obchod/ekonomie / personalistika výhodou, ale relevantní praxe může toto nahrazovat Výběrového řízení se mohou zúčastnit rovněž kandidáti bez univerzitního vzdělání Zaměstnanecké výhody: Práce v mezinárodním prostředí v moderních prostorách kancelářských budov Benefity v podobě Multisportcard a firemního vzdělávání, Přátelské pracovní prostředí (firemní akce, teambuildingy)

Společnost

NonStop Recruitment s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Vinici 1256, 530 02 Pardubice 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NonStop Recruitment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NonStop Recruitment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému