Operátoři bezpečnostní služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DEFENDIT CORDIS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři bezpečnostních služeb - operátoři bezpečnostní služby.

Jedná se o práci na HPP, v nepřetržitém provozu, je proto nutné, aby uchazeč neměl omezení pro práci v noci. Náplň práce: - sledování PCO, - vyhodnocování přijatých signálů ze zabezpečovacích systémů, - koordinace výjezdové skupiny při zásazích, - komunikace s pracovníky společnosti, klienty, členy výjezdových skupin a PČR, - obsluha kamerového systému. Požadavky: - příjemné vystupování, - čistý trestní rejstřík, - předchozí praxe vítána, - znalost práce na PC nutností (word, excel), - ochota učit se novým věcem, - samostatnost, - pečlivost, - vlastnictví profesní kvalifikace strážný výhodou, pro nástup podmínkou (možno doplnit před nástupem).

Společnost

DEFENDIT CORDIS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kořenského 1262, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DEFENDIT CORDIS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DEFENDIT CORDIS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému