PRÁVNÍK - KOORDINAČNÍ, PROJEKTOVÝ A PROGRAMOVÝ PRACOVNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Národní památkový ústav hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení - právník - koordinační, projektový a programový pracovník.

PRACOVNÍ NÁPLŇ: agenda dle zákona č. 106/1999 Sb., právní podpora územní památkové správy v Českých Budějovicích a jednotlivých správ památkových objektů, kontrola a připomínkování smluv, vyhotovování, připomínkování a novelizace vnitřních předpisů, agenda zákona o veřejných zakázkách POŽADAVKY: VŠ vzdělání v oboru práva, ukončené magisterské nebo bakalářské studium, znalost legislativy v oblasti státní správy a státních příspěvkových organizací, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti, smysl pro diskrétnost a profesní loajalitu, základní znalost alespoň jednoho světového jazyka, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC (Word, Excel aj.), praxe v oboru vítaná NABÍZÍME: platové zařazení dle zákona č.262/2006 Sb., a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění, platová třída 11, možné nadstandardní osobní ohodnocení. V případě zájmu zašlete strukturovaný profesní životopis s adresou, číslem telefonu a e-mailem, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání v zalepené obálce do 30. 8. 2016 do 12 hodin na adresu: Národní památkový ústav, územní památková správa v Českých Budějovicích Nám. Přemysla Otakara II. 34 370 01 české Budějovice Na obálku uveďte: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - koordinační, projektový a programový pracovník. NEOTEVÍRAT. KONTAKT: ing. Marcela Janáčová, kontakt, kontakt. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, možnost výrazně zvýhodněného telefonního tarifu (i pro rodinné příslušníky), příspěvek na stravování, atraktivní pracovní prostředí v oblasti správy kulturního dědictví

Lokalita pracoviště

Senovážné nám. 230, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Právník v oboru Právo
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Národní památkový ústav výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Národní památkový ústav o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému