Stavební strojník (obsluha finišeru)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost COLAS CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní stavební technici - stavební strojník (obsluha finišeru).

místo výkonu práce: Kraj Vysočina (občas celá ČR), kont.: Miloslav Špingl, kontakt,e:mail: kontakt. Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení, kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad), příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu, pomocné práce při stavební činnosti. Pož.: praxe při obsluze stavebních strojů, kvalifikace strojnický průkaz výhodou, řid. pr. sk C, B. dobrý zdrav. stav umožňující práci na staveništi. Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, možnost ubytování v případě práce mimo bydliště, bonusy, firemní benefity, možnost dlouhodobé spolupráce, možnost nástupu ihned.

Společnost

COLAS CZ, a.s.

Lokalita pracoviště

Kosovská 457, 586 01 Jihlava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní stavební technici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COLAS CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost COLAS CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému