Lesní dělník/ce mechanizátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - lesní dělník/ce mechanizátor/ka.

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj Kontakt: te. 8-14 hod. kontakt, 214, email kontakt Strukturovaný životopis podmínkou - zasílat na uvedený e-mail. Vyučený v oboru - Opravář/mechanik/ lesních a zemědělských strojů, Automechanik, zahradník nebo v jiném příbuzném oboru. Podmínka:- ŘP sk. B,C,T s praxí Obsluha motorové pily a křovinořezu Praxe v lesnictví vítána Zaměstnanecké výhody: po zapracování odměny na dovolenou a Vánoce Pracovní smlouva na dobu určitou na 0,5 - 2 roky.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dělník v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému