Reklamační technik/technička kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOREZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Reklamační referenti - reklamační technik/technička kvality.

PRACOVNÍ NÁPLŇ: komunikace se zástupci zákazníků a řešení s nimi odchylky od požadované kvality. Pomocí nástrojů zlepšování kvality vede interní reklamační tým, jehož úkolem je nalézt příčinu problému (reklamace) a zajistit její odstranění. Podílí se na trvalém zlepšování procesů. Setkává se s lidmi a pracuje v procesech, které jsou na špici automobilového průmyslu.. POŽADAVKY: Řidičský průkaz sk. B Výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost. Minimální stupeň vzdělání: ÚSO technického směru Praxe v oboru minimálně 1 rok Znalost práce na PC a MsOffice Pokročilá znalost AJ/NJ Znalost nástrojů kvality a znalost norem řady ISO 9000, ISO TS 16949, VDA,QS 9000 NABÍZÍME: Práci ve stabilní neustále se rozvíjející firmě Odpovídající mzdové ohodnocení Možnost dalšího odborného růstu Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další. Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou. Stabilní pracovní místo. Práci v týmu pro přední automobilky.

Společnost

FOREZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrov 2, 561 22 Ostrov u Lanškrouna (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOREZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOREZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému