Vedoucí oddělení provozování drážní dopravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti dopravy - vedoucí oddělení provozování drážní dopravy.

Místo výkonu práce: ČR V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail. Volat můžete Po-Pá od 8.00 do 14.00 hod. Požadujeme: -Vzdělání Úplně střední odborné (železniční) -Praxi nejméně 5 let na obdobné pozici -Podmínkou znalost drážní dopravy (předpisy, vyhlášky atd.) -ŘP sk. B - služební cesty Náplň práce: -Jednání s Drážním úřadem, Drážní inspekcí, SŽDC a ŽSR -Zajišťování udržení licence k provozování drážní dopravy -Zajišťování plnění a evidencí plynoucí ze systému bezpečnosti provozování dráhy a drážní dopravy a ostatní činnosti související s touto profesí PP na dobu určitou 1 rok.

Lokalita pracoviště

Na Valše 237, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí dopravy v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti dopravy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 32 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému