Vedoucí provozu - řídící pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Plaza - Radouč Park s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti ubytovacích služeb - vedoucí provozu - řídící pracovníci.

Místo výkonu práce: Na Radouči č.p. 1449 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: kontakt Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici, dobrá znalost MS Office, ŘP sk. B, výborné organizační a komunikační schopnosti, kultivovaná, příjemná osobnost. Směnnost: nepřetržitý provoz, pružná pracovní doba. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.

Společnost

Plaza - Radouč Park s. r. o.

Lokalita pracoviště

Na Radouči 1449, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti ubytovacích služeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Plaza - Radouč Park s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Plaza - Radouč Park s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému