Řidič/ka nákladního vozidla (kontejner, hydraulická ruka)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZIKO sanace, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič/ka nákladního vozidla (kontejner, hydraulická ruka).

Místo výkonu práce: Gebauerova 478/20, Ostrava Přívoz Kontakt: tel. 7-15 hod na č. kontakt, emailem kontakt nebo osobně po tel. domluvě Podmínkou: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz Nepravidelná přeprava strojů a zařízení po stavbách ČR. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: kontakt Nástup možný ihned, dohodou. Bonusy: stravenky, půlroční a roční odměny, v případě práce mimo Moravskoslezský kraj příplatky.

Společnost

ZIKO sanace, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Gebauerova 478, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZIKO sanace, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZIKO sanace, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému