Balič/ka zboží, skladník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiří Mosler hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - balič/ka zboží, skladník/ce.

Místo výkonu práce: Stádlo 368/27, 725 26 Ostrava Životopisy s FOTOGRAFIÍ zasílejte na email: kontakt Prosím nevolat a nedostavovat se osobně!! Požadavky: - minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem, nutná dobrá zdatnost ovládání PC (word, excel, internet, google mapy), schopnost rychlého rozhodování, učenlivost, preciznost, komunikativnost, zvládání stresových situací, trestní bezúhonost, celkově logický a pozitivní přístup k práci, flexibilita, loajalita vůči firmě -výhodou znalost jakéhokoliv cizího jazyka, řp.sk B Náplň práce: - balení a příprava zboží k expedici, skladová evidence, práce na PC v sytému přepravce, příjem a kontrola zboží, označování produktů kódem, zodpovědnost za správnost odeslaného zboží Nabízíme: -příležitost absolventům - práce v mladém kolektivu - stabilní příjem - volné víkendy, svátky, - pracovní doba od 8:00h do 16:30h, po - pá - zaměstnanecké slevy - dobrá dostupnost na pracoviště MHD - tramvaj č.5, autobus č. 46 - nástupní mzda 12 000 Kč. Po zkušební době, zapracování a odvádění bezchybné práce navýšení na 17 000 kč+ další odměny dle výkonu - možnost karíérního růstu

Společnost

Jiří Mosler

Lokalita pracoviště

Stádlo 368, 725 26 Ostrava 26, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Mosler výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiří Mosler o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému