Vedoucí laboratoře - termoplastů s něměckým jazykem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mepla s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - vedoucí laboratoře - termoplastů s něměckým jazykem.

Náplň práce: vedení úseku kvality výroby a zkušební laboratoře(podléhá jednateli, vede 2 podřízené), provádění fyzikálních zkoušek i v rámci kontroly kvality( MFR,DSC,OIT, E-Modul,rázová houževnatost,svárové zkoušky), vývoj a testování nových receptur, vedení příslušné dokumentace a zpracovávání zpráv v českém a německém jazyce, udržování certifikátů na výrobky. Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ v oboru zpracování plastů, případně chemické, praxe ve výrobní společnosti podmínkou, z plastikářského průmyslu výhodou,znalost fyzikálních metod zkoušení plastů, výborná znalost českého jazyka, schopnost komunikovat v němčině ( verbálně i písemně), uživatelská práce s výpočetní technikou, ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SK. B, aktivní znalost MS Office, časová flexibilita ( v 1. roce přesčasy nutné) Nabízíme: motivační prémie, výkonnostní prémie, příspěvek na stravování, Místo výkonu práce: Strážnická 1518, 276 01 Mělník Kontakt: pí. Hradcová, telefonicky ( 8:00-17:00), e-mailem zasílejte životopisy v českém i německém jazyce s fotografií, s průvodním dopisem

Společnost

Mepla s.r.o.

Lokalita pracoviště

Strážnická 1518, 1 2 Mělník 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.12.2016
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mepla s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mepla s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému