Help desk Administrator

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NonStop Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - help desk administrator.

Místo výkonu práce: Karolinská č.p. 650/1, Praha 86 e-mail: kontakt Popis pracovní činnosti: Podpora uživatelů (helpdesk) o řešení problémů dle stanovených priorit o administrace MS Windows server 2008/2012 (AD, DHCP, DNS, Group Policy, Terminal server, File server, SQL, Exchange) o administrace MS Windows 7 v doménovém prostředí o údržba sítí o údržba a zlepšování aplikací o instalace software a nastavování počítačů Požadavky a kvalifikace: Výborné komunikační schopnosti Plynulá znalost anglického a francouzského nebo německého jazyka (znalost dalšího cizího jazyka výhodou - italština, holandština) Pokročilá znalost MS Windows, MS Windows Serverů na administrátorské úrovni Zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí výhodou Zaměření na detail a kvalitu a prioretizace Proaktivní přístup Pokročilá znalost počítačových programů (Word, Excel, PowerPoint) Ochota učit se novým věcem Týmový hráč Analytické myšlení Znalost programování SQL/MySQL, WMware, VoIP, Veeam, konfigurace počítačových sítí výhodou Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici Zaměstnanecké výhody: Práce v mezinárodním prostředí v moderních prostorách kancelářských budov Benefity v podobě Multisportcard a firemního vzdělávání, Přátelské pracovní prostředí (firemní akce, teambuildingy)

Společnost

NonStop Recruitment s.r.o.

Lokalita pracoviště

Karolinská 650, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NonStop Recruitment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NonStop Recruitment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému